VIDAMA Pobřeží slonoviny 66%

VIDAMA Pobřeží slonoviny 66%

450 1762 

Čokoláda Domori VIDAMA Pobřeží slonoviny 66% hořká (pecky) 1 a 5 kg / sáček alu

Vyčistit
Porovnejte

VIDAMA 66% vřele doporučujeme na zpracování do čokoládových pěn, krémů ganache a čokoládových dortů a cukrovinek. Vysoká elasticita a dobrá struktura čokolády, příjemná ovocná chuť červených plodů.

Profesionální čokoláda na vaření řady Single Origin, která je unikátní díky původu kakaa.  Původního typu kakaovníku (aromatique jemného). Čokoláda se díky společnosti DOMORI vrátila k původním druhům kakaa pro jejich nezaměnitelné vlastnosti.

Ihned pocítíte rozdíl chuti, protože kakao pro tuto čokoládu je extrémně, až nezvykle jemné, kvalitní, ušlechtilé a vzácné. Každý druh kakaa z řady SINGLE ORIGIN má své specifické aroma podle půdy v kraji, ze které vyrostl. Nechte unášet své smysly vůněmi a chutěmi z Pobřeží slonoviny. Kakao je produkováno v rámci projektu fair trade, který je provozován přímo sítí ChocoFair Cote d’Ivoire a jehož cílem je chránit biologickou rozmanitost plantáží v Africe, které pěstují více než jeden druh odrůdy kakaa, a rozvíjet kvalitu zpracování a pěstování kakaového bobu.

Domori používá ty nejvybranější suroviny, jako je původní kakao a třtinový cukr.

Čokoláda Vidama je primárně kakovové chuti s jemnou kyselosti, trpkostí a nízkou hořkostí. Velice vhodná v gastronomickém provoze například k výrobě kvalitních čokoládových bonbónů, zmrzliny, glazůr, pěn a krémů či polev ….

Složení čokolády: kakaový bob (min. 53 %), třtinový cukr (min. 33,5 %), kakaové máslo (min. 13 %), emulgátor sójový lecitin (min. 0,5 %). Bez jakýchkoliv dalších příměsí.

Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy.

Sdílejte

Další informace

Hmotnost-

TEMPERAČNÍ KŘIVKA

Sdílejte

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “VIDAMA Pobřeží slonoviny 66%”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

X
vyroba-webu.cz | Domori čokoláda pro cukráře a kuchaře | čokoláda, tabulky čokolády